Toptan Satış Sistemimiz

Armoni Medikal Toptan satış sistemi, Türkiye distribitörlüğünü yapmakta olduğumuz markaların ve bayi olarak çalıştığımız yurtiçindeki ithalatçı ve distribütör firmaların ürünlerinin toptan satışının yapıldığı sistemdir. Toptan satış sistemimize www.eczanedostu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Amacımız;
Ülkemiz genelinde dağıtım kanallarımız olan ecza depolarının ve toptancılarımızın bulunmadığı yerlerde, satış yapmak isteyen firmaların ürünlerimize kolayca ulaşmalarını sağlamaktır.

Ecza ve Itriyat Depolarımız’ın listesini görmek için tıklayınız.

Ürünlerimize toptan olarak ulaşmak isteyen satış noktaları, Eczane, Kozmetik shoplar, Marketler, Benzin istasyonları, +18 Shoplar, Aktar ve Bitkisel ürün mağazaları, e-ticaret siteleri, tekel bayileri vb. firmalar bu sisteme bayii olabilmektedir.

Sistemi kullanmak oldukça pratiktir. Üye kaydı yaptıktan sonra üyeliğiniz değerlendirilir ve aynı gün içinde onaylanır. Üye firma sisteme kendi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak kategorisindeki alış fiyatlarını, minimum sipariş miktarlarını, kâr marjlarını, ürün kazanç oranlarını inceleyip siparişini kolayca verebilir. Onaylanan siparişler aynı gün kargoya verilir ve ortalama 24 saatte teslimatı yapılır.

Ürünlerimizi firmanızda satmak istiyorsanız  ve ecza ve ıtriyat depolarımız aracılığıyla ürünlerimizi temin edemiyorsanız toptan satış sitemiz olan www.eczanedostu.com'a  bayi başvurusu yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi kredi kartına 6 taksitle (peşin fiyatına 2 taksitle), banka havalesiyla veya teslimat esnasında yapabilirsiniz. Siparişler ortalama 24 saat içinde teslim edilmektedir.

İletişim

ARMONİ LTD ŞTİ
Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy
İstanbul / TURKEY
Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx
Faks: 0216 330 01 44

ARMONI UK LTD
293 Green Lanes, Palmers
Green, London N13 4XS UK.
Phone: +44 (0) 203 3724 077
Mob: + 44 (0) 7711 573416
www.armoni.co.uk
Sosyal Medya

Sosyal medyada facebook, twitter ve İnstigram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.