Viaxi Forvette “The Natural Alternative Formen” 2 Kapsül

Yorgunluk, günlük hayatta çoğumuzun karşılaştığı bir durumdur. Çok çalışmak, uykusuzluk, stres gibi durumlar, hatta bazı enfeksiyonlar da yorgunluk ve halsizlik yapabilmektedir.
Bu gibi durumlarda daha güçlü ve enerjik bir yapıya sahip olabilmek için günümüzde çeşitli besin destekleri veya afrodizyak ürünler kullanılmaktadır. 

Baylar !  
Yaşam kalitenizi ve vücut direncinizi artırmaya, daha güçlü ve enerjik hale getirmeye yönelik olarak geliştirilen “Viaxi Forvette” ile tanışın. 

- “Viaxi Forvette” tutku ve heyecanın yeni adı.

- “Viaxi Forvette” daha uzun ve keyifli zaman geçirmek isteyen ve enerji düşüklüğünden şikayet eden tüm erkeklerin yaş farkı gözetmeksizin kullanabilecekleri bir üründür.

- “Viaxi Forvette” herhangi bir kimyasal madde içermez.

Kendinizi daha dinç ve enerjik hissetmenize yardımcı olacağından gönül rahatlığıyla kullanabilirisiniz.
“Viaxi Forvette” içerisindeki tamamen bitkisel bileşenler; istek ve şehvetinizi geliştirmeye, gün içerisindeki stres ve yorgunluğu gidermeye ve ayrıca  gün boyu enerjik ve aktif durumda olmanıza destek olacaktır.

“Viaxi Forvette” reçetesiz satılır. 
Diğer jenerik ürünlere alternatif olarak sunulmaktadır.

Nelere Dikkat Edilmelidir ?
- Diğer alternatif ve jenerik ürünlerde olduğu gibi alkolle alınmamalıdır.
- “Viaxi Forvette” bitkisel içeriğe sahip olmasına karşın, etki etme özelliğiyle kan dolaşımının artmasına katkı sağlar. 
- Bu nedenle hormon tedavisi görenlerin, yüksek tansiyon, kalp ve şeker hastalarının kullanmadan önce doktoruna danışmaları gerekmektedir. 
Bu bir besin destekleyicisidir.
Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. 
Direk güneş ışığından koruyunuz.

Nasıl Kullanmalısınız.
İhtiyaç duyacağınız vakitten 1 saat önce bol miktarda ılık suyla yutarak kullanınız. 
Günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. 
Etkisi 36 saat boyunca azalarak devam edecektir.

T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanlığı’nın TR-16-K- 000511 sayılı işletme kayıt belgesiyle  Türk Gıda Kodeksine uygun olarak yüksek kalitede üretilmiştir.
İçindekiler: Epimedium 100 mg., Ginseng 200 mg., Tribulus Testeris 100 mg., Zencefil 150 mg., Çakşır Kökü 150 mg., Ginko Biloba 50 mg.

Epimedium (Azgın teke otu- Horny Goat Weed) 
Yaşam gücü ve cinsel enerjiyi yükseltmek için kullanılan aktif içeriği Icariin’dir. Epimediumun, duyu sinirleri ve cinsel arzuyu canlandırarak genital bölgedeki kan akış hızını desteklemektedir. Bu maddenin oral kullanımı ereksiyon fonksiyonu tedavisinde de önemli ölçüde etkili olduğu açığa çıkmıştır. 
Ginseng  (Panacea) 
Güçlü bir genel takviyedir. Vücudun kuvvetlendirilmesi ve bağışıklık sisteminin dengelenmesine yardımcı olur. Ginsengin adaptojenik etkisi böbrek üstü bezlerini de destekler. 
Vücut direncinin yükselmesine yardımcı olur, bu durum enerji düzeylerini yükseltir ve atletik performansı artırır. Ginseng cinsel performansı artırıcı doğal bir destek olarak kullanılmaktadır. Kan damarlarını genişleterek ereksiyona yardımcı olduğu tespit edilmiştir. 
Tribulus Terrestris (Demir dikeni)
Damar tıkanıklığında ve bütün damarlar üzerinde etkili olmasıyla damarlardaki kireçlenmeyi azaltır ve damar sertliğine karşı etkisi vardır. Erkeklerde testosteronu arttırıcı, dengeleyici ve normal seviyesini koruyucu olarak etki gösterir. Her iki cinste de cinsel istek ve libido arttırıcı olarak destek sağlar. Ereksiyon problemlerini ortadan kaldırır. Ayrıca andropoz semptomlarını azaltıcı, sperm sayısı, miktarı ve hareketliliğinin arttıran bu gibi cinsel fonksiyonlarda düzenleyicidir. 
Zingiber Officinale (Zencefil) 
Zencefil vücudun ısısını artırarak hem kadında hem de erkekte uyarıcı etki yapar. Aynı zamanda erkeklerde uzun süreli ereksiyon sağlar. Bitki yüksek zink oranı sayesinde erkeklik hormonu testosteron miktarını artırır ve cinsel dürtüyü kuvvetlendirir. Ereksiyon esnasında kan akışının düzenli olmasını sağlayarak sperm sayısının ve hareketliliğinin önemli ölçüde artmasına yardımcı olur.
Çakşır Kökü (Radix Ferulae Meifoliae) 
Etkili bir afrodizyak olan bu bitki, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalıdır. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Sinirleri rahatlatır,  kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. 
Ginkgo Biloba (Mabet Ağacı) 
Besin takviyesi olarak bilinen Ginkgo Biloba’nın en önemli özelliği cinsel istek artıcı olmasıdır. Strese bağlı hafızayı ve zihinsel düşünmeyi kuvvetlendirerek fiziksel dayanıklılığı arttırır.Ginkgo yapraklarının ekstresi (özü) flavonoid glükozidleri, ginkgolidler ve bilobalid içermektedir. Ginkgo Biloba, beyin ve hafıza dostu olmasıyla da tanınır ve yaprakları antioksidan özelliklere sahiptir.

 

Web Sitesi

İletişim

ARMONİ LTD ŞTİ
Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy
İstanbul / TURKEY
Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx
Faks: 0216 330 01 44

ARMONI UK LTD
293 Green Lanes, Palmers
Green, London N13 4XS UK.
Phone: +44 (0) 203 3724 077
Mob: + 44 (0) 7711 573416
www.armoni.co.uk
Sosyal Medya

Sosyal medyada facebook, twitter ve İnstigram hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.