Varistasi Bio Gel GambeGEL GAMBE   varistasi  100 ml
Bacaklarınıza rahatlama ve hafiflik hissi verir   
Yüksek ölçeli ayakkabı ya da uzun süre hareketsiz oturarak geçen zor bir iş günün ardından ödemli, şişmiş  ayaklar ve yorgun bacaklardan kim muzdarip değildir ki?
Frajil kapillerler, pek çok hastalık için ortak olan bir semptomdur ve enfeksiyonların  disvitaminozunun bir sonucudur.  Ayrıca hemoroid ve varislerin de birinci nedenidir.
Diğer yandan, tüm selülit şekillerinin ve cinslerinin temelinde venöz yetmezliği yatmaktadır.
Tüm bu durumlarda venotonik ve dekonjestif etkiye sahip aktif bileşenlerle beslenmenin desteklenmesi ve bacaklara, bileklere ve şişmiş ayaklara hafiflik hissini ve gücünü geri kazandıran kremlerin kullanılması yerinde bir önlem olmaktadır.
varistasi canlandırıcı 
Bacak ve ayaklardaki yorgunluk hissinin, ağırlığın ve şişkinliğin giderilmesinde Varistasi BIO GEL GAMBE’ın kullanılması tavsiye edilir.
Belirli durumlar sebebiyle (rahatsız ayakkabılar, uzun süre ayakta kalma, uzun, yorucu günler) bacaklarda ve ayaklarda oluşan yorgunluk hissinin, ağırlığın ve şişkinliğin giderilmesinde varistasi canlandırıcı jel mükemmel bir çözümdür. Kalınlaşan ve özellikle frajil hale gelen yorgun epidermisin canlılığını ve elastikiyetini artıran Green Tea (Yeşil Çay), White Tea (Beyaz Çay) ve Red Tea (Kırmızı Çay) özleri içerir. Bu jel hızlı bir rahatlama sağlar ve hafiflik ve tazelik hissi verir.
Varistasi , damar dokularının sağlığının doğal şekilde korunmasına yardımcı olarak küçük kan dolaşımının fizyolojik işlevine yardımcı olmaktadır.
Etki
Dekonjestan
Kanamayı durdurucu
Anti-varikoz
Anti-oksidan
Vazo konstriksiyon
Nerede kullanılır
Filibit
Lenfodemi
Kronik damar problemleri
Şişmiş ayak ve bilekler
Hemoroid
Varistasi bio gel gambe
- DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ FORMÜL
- %100 DOĞALDIR
- KORUYUCU VE RENKLENDİRİCİ İÇERMEZ
- BİYOLOJİK ÖZLER İÇERİR,
- GDO’SUZDUR,
- MİKROBİYOLOJİK OLARAK KONTROL EDİLMİŞTİR

Kullanımı:  Rahatsızlık hissettiğiniz bölgelere günde bir veya iki kez, tamamen emilene kadar, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapılarak uygulayınız. Tam bir tedavi için, ürünü aralıksız 20 gün boyunca kullanın sonrasında bir hafta ara verin. Bunu 2-3 aylık dönemler halinde gerektiği şekilde uygulayın.
Uyarılar: GEBELİKTE KULLANILMAMALIDIR.
Tavsiye edilen günlük miktar kullanımı aşılmamalıdır.
Üç yaşın altındaki çocukların erişebilecekleri yerlerden uzak tutunuz.
İÇİNDEKİLER  :  Aqua/Su, Bitkisel Gliserin, Glisin Soya* (Soya fasulyesi) Tanesi Özü, Escin, Centella Asiatica Özü, Mentol, Camelia Sinensis Yaprağı Özü, Asphalathus Linearis (Rooibos) Yaprağı Özü, Fosfolipitler, Lonicera Caprifolium (Hanımeli) Çiçeği Özü, Dehydroxanthan Gum, Parfüm
Escina:  Bir at kestanesi özü olan bu aktif bileşen bir vazokonstriksiyon işlevi görerek kapiller direnci, damar sağlığını ve venöz dolaşımın akışını artırır ve sonuçta antifilojistik ve anestetik bir etki sağlar.
Centella: Asiaticoside’in bağ dokusu üzerinde belirgin bir kapiller koruyucu, venotonik ve tropik etkisi vardır, ayrıca kızarıklığı giderici etkiye sahiptir.
Hanımeli: Cilt ve kan damarları için mükemmel güçlendirici etkiye sahiptir.
Bu formül, Camelia sinensis’in TGREEN TEA, WHITE TEA özlerinden ve, fermantasyon sonrasında ona tipik kırmızı rengini veren, Rooibos’dan elde edilen RED TEA özünden oluşan üç değerli özün karışımına dayalıdır.
Bu özler, damar güçlendirici hususiyetlere sahip olan ve antioksidanlar olan flavonoidler  (%2-5 Rutina) ve polifenoller (%40-50 cathechin) içerir. Geçirgenliği azaltırlar ve doku miktarını çoğaltarak kan kapilleri direncini artırırlar. Ayrıca, hücre dışı proteinlerin korunmasını sağlayarak ve glikosaminoglikanların bozunumunu azaltarak ve doku sertleşmesini önleyerek oksidatif stresi sınırlarlar. Ayrıca antokiyanlar, fenol asitleri, kumarinler ve kinonlar açısından zengin olup, çevrenin ve UV ışınlarının neden olduğu hasarı azaltarak cildin foto yaşlanmasını sınırlandırırlar ve aynı zamanda mükemmel anti-enflammatuarlardır.
* Organik tarım ürünü
* Petrolate ve paraben içermez
HARİCEN KULLANIM İÇİNDİR

KALİTE ONAYLI
Ürün, üretimin her bir safhasının garanti altına alındığı, UNI EN ISO 9001:2000 kalite sistemi belgesi almış laboratuarlarda geliştirilmiştir.
ICEA/AIAB BELGELERİ; (Associazione Italiana Agricoltura Biologica)
Bu belge, çevre etkisinin aza indirgenmesi ile birlikte doğal menşeli ham maddelerin kullanılması sağlandığından, insan sağlığının ve içinde yaşadığımız çevrenin korunmasını garantilemektedir.
İTALYADAN İTHAL EDİLMİŞTİR.

Web Sitesi

İletişim

ARMONİ LTD ŞTİ
Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy
İstanbul / TURKEY
Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx
Faks: 0216 330 01 44

ARMONI UK LTD
293 Green Lanes, Palmers
Green, London N13 4XS UK.
Phone: +44 (0) 203 3724 077
Mob: + 44 (0) 7711 573416
www.armoni.co.uk
Sosyal Medya

Sosyal medyada facebook, twitter ve friend feed hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Takipçilerimize küçük hediyeler verdiğimizi de belirtelim. ;)