Baby-Vac Burun Aspiratörü

Baby Vac Burun Aspiratörü, bebeklerin ve küçük çocukların burun akıntılarını temizlemek üzere dizayn edilmiş, elektrikli süpürge yardımıyla çalışan, kolay kullanımlı ve pratik bir araçtır.

SelectLash Kirpik Uzatıcı

Kozmetik sektörünün inanılmaz buluşu olan Select Lash sayesinde dolgun, esnek, uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmanız artık hiç de zor değil.

Kul-Tem Kulak Mumu

Macaristandan ithal edilmekte olan Kul-tem Kulak Mumu kulaklarınızın rahatlamasına, kulak çınlamasının, ağrı, kaşıntı ve basıncın azalmasına, işitme duyusunun gelişmesine yardımcı olur.

Donna Glove Kitle Tespit Eldiveni

Donna Glove, memedeki kitlelerin tespit edilmesi için tasarlanmış bir tıbbi cihazdır. Her kadına kendi kendine muayene yapmak için etkili bir yöntem sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Viaxi Whitening 

Viaxi Whitening Cream, özellikle (genital, bikini, kol altı vb. gibi) hassas cilt bölgelerindeki renk değişimini sorunlarına yardımcı olmak için doğal bitki özlerinden oluşan özel bir formülle üretilmiştir.

Viaxi Serisi

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz ve kokusuzdur. Rahatlatıcı etkisiyle vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı olur. Dermotolojik ve klinik testleri yapılmıştır.

Varistasi Bio Gel Varis Kremi

Varistasi; Bacak ve ayaklardaki yorgunluk hissinin, ağırlığın ve şişkinliğin giderilmesinde Varistasi BIO GEL GAMBE’ın kullanılması tavsiye edilir.

Viaxi Sensitive Gel 50 ml.

Cinsel isteksizlikten ve strese bağlı sorunlardan yakınan, yeterince orgazm yaşayamayan kadınlar için geliştirildi.

Viaxi İntimate Wipes

VIAXI INTIMATE kişisel hijyen mendilleri, içeriğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimum seviyede muhafaza ederek dış genital bölgenin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur.

Safex Prezervatif

İngiliz Markası Safex, Avrupa standartlarında, mükemmel bir prezervatifin sahip olabileceği tüm özelliklere belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Yes Feromon Koku

Yes! Feromon Koku, kadınları etkileyen ve istek arzusunu tetikleyen erkek feromonu içerir. ABD'de en çok satan feromon kokular arasındadır.

Stop Ultra Maxiumum Delay

Stop Ultra Maximum Delay Geciktirici Sprey, erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için, kalitesi onaylı dünyaca ünlü Nasstoys tarafından üretilmektedir.

Proloonging Delay Krem & Sprey

Proloonging geciktirici krem ve sprey erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için Doc Johnson laboratuarlarında geliştirilmiş özel bir geciktirici ürün serisidir.

Viaxi BIZZZ Titreşim Halkası

Viaxi BIZZZ, hem erkek hem de kadın için cinsel birleşme esnasında daha fazla zevke ulaşmak için kullanılan pille çalışan halka şeklinde titreşimli bir uyarıcıdır.

İletişim

ARMONİ LTD ŞTİ
Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy
İstanbul / TURKEY
Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx
Faks: 0216 330 01 44

ARMONI UK LTD
293 Green Lanes, Palmers
Green, London N13 4XS UK.
Phone: +44 (0) 203 3724 077
Mob: + 44 (0) 7711 573416
www.armoni.co.uk
Sosyal Medya

Sosyal medyada facebook, twitter ve friend feed hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Takipçilerimize küçük hediyeler verdiğimizi de belirtelim. ;)